Neumím si lakovat nehty.

8. března 2020 v 12:02 | - |  Tak různě
Už je to tak. Prostě to neumím. Ať dělám, co dělám, vždy je výsledek velmi neuspokojivý.Poprvé jsem si zkoušela lakovat nehty někdy na základní škole. Taky mi to nešlo, aspoň co si pamatuju, a co hůř, neměla jsem odlakovač, takže ty drobné nedokonalosti jsem neměla ani jak pořádně očistit. "Drobné nedokonalosti".

Brzy jsem s tím přestala, protože prostě když má člověk čtyři bráchy, tak si nemůže dovolit jen tak brečet u Titanicu a lakovat si nehty. To by prostě nešlo.

A tak teď, v mých 23 letech mám handicap. Prostě to neumím. Hrozně moc bych chtěla mít hezky nalakované nehtíky, koupila jsem si rovnou tři krásné laky, jeden černý, druhý fialový a třetí temně rudý. Zkusila jsem zatím fialový, vydržel chvíli v pohodě, ale pak jsem se potřebovala poškrábat, a tam poškrábat a ruku si rozškrábat (to je tak, když máte atopickou pokožku!), a dopadlo to tak, že lak najednou začal opadávat a loupat se a tak. No prostě děs. Tak jsem zkusila lak temně rudý, zrovna ho mám, jenže jsem byla netrpělivá a zase to dopadlo katastrofálně. Lakovala jsem to včera večer, dnes už by byla třeba to odlakovat a zkusit znovu.

Ach jo. Asi si pustím nějaké videjko na youtube. Meh.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denisa Š. Denisa Š. | Web | 16. března 2020 v 10:31 | Reagovat

J to znám :-D  :D proto chodím k Vietnamce v Avionu a jsem naprosto blažená :D

PS: teť co začali lidi blázni, jsem tam nebyla a vypadalo jako živí mrtví :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama