První týden za mnou a plán je v čudu

21. září 2017 v 17:30 | - |  Tak různě
Rozhodla jsem se, že začnu běhat. O tom jsem už psala. Každopádně - počasí mi moc do karet nehraje.


Rozhodla jsem se, vzhledem k tomu, že furt prší, a když už neprší, tak jsem děsně unavená, protože jsem přišla domů z brigády před osmou a už se mi prostě nic nechce! To jsem ale maličko odbočila... Rozhodla jsem se tedy, že vzhledem k těmto špatným podmínkám, kašlu na nějaký plán a prostě poběžím, jak mé nohy budou chtít.

Zrovna dneska bych třeba mohla jít si zaběhat, jenže zas prší. Nevím, jak tobě, ale mi se v takovém počasí prostě nikam nechce. Tak raději pokračuji ve čtení a mohla bych i napsat něco více, než tyhle žvásty, co má mysl zrovna plodí. Ještě chci rozebrat jeden slovenský výlet, kdy jsme se vydali na Martinské hole. Tehdy jsem poznala, co je to ferrata. A zamilovala jsem se! (Možná až moc silné slovo, prostě mě ten výstup zaujal.)

Jsem ráda, že jsem si tady zaznamenala výšlap na Chatu pod CHlebom, dokavaď jsem si ho jakž takž pamatovala. Máme o tom s kamarádkou totiž udělat prezentaci a přednést to studentům prvního ročníku na naší škole. Teda, budeme povídat o celém našem dobrodružství s Erasmem! Tři holky však byly na Kypru, takže dost silná konkurence. Koho bude zajímat sousední Slovensko (nic ve zlém!), když se mluví o exotické zemi jako je Kypr? No... Snad to nějak rychle odříkáme a bude klid.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama