Běhám!

11. září 2017 v 20:13 | - |  Tak různě
Rozhodla jsem se, že svou fyzičku podrobím nejen turistickým zkouškám, ale že začnu také s během. Našla jsem si nějaký běžecký plán pro začátečníky, tak jsem zvědavá, jak to půjde!

Dnes skoro celé odpoledne pršelo, i cestou ze školy jsem byla jak zmoklá slepice, ale teď k večeru to vypadá nadějně a tak přemýšlím - že by dnešek byl tím vyvoleným dnem, kdy začnu něco dělat? Doufám, že ano!

Našla jsem si plán, nejsem moc zkušený sportovec, takže dám na radu "odborníků" a zkušenějších lidí. Jedná se o plán na příštích devět týdnů. Tak mi drž palce, ať se na to nevybodnu!

Btw, dnes jsem zaskočila do knihovny, že si půjčím nějakou pomocnou knihu k programování, pomocí které by se mi lépe učilo a procvičovalo... Samozřejmě tam nic neměli, tak nevím nevím. Asi do toho budu muset vrazit nějaké prašulky a nakoupit si články na mé oblíbené stránce - itnetwork. :( Jelikož ta počítačová literatura je z pekla drahé počtení.

Tak jsem první den zvládla! Vyšla jsem v sedm z domu, podle plánu jsem sedm minut šla a pak minutku běžela a to střídala po celou dobu. :) Ale nějak mi nevyšla trasa, takže jsem místo třech opakování udělala rovnou čtyři. Nečekala jsem, že se u toho tak zapotím! Už bylo načase se začít hýbat. Hned jsem si pak skočila do sprchy a ještě po ní jsem chvíli funěla tak, že se mi mlžily brýle. :D
Ale je to dobrý pocit, takhle konečně začít něco dělat, vřele doporučuji! Má naplánovaná trasa měla přes dva kilometry, aspoň podle mapy, a trvalo mi to něco málo přes půl hodinky.

Znovu si ten okruh dám ve středu, pak v pátek a nakonec v neděli. A málem jsem zapomněla zmínit, že mi fakt pomohlo, když jsem se soustředila na to, abych dýchala jen nosem a ne pusou - vyhla jsem se tak pícháni v boku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama