Stranger Things

31. srpna 2017 v 20:29 | - |  Filmy, seriály a tak dále

Začala jsem sledovat nový seriál - Stranger Things. Seriál mi doporučil mladší brácha, prý je supr. Zatím jsem viděla první díl a musím říct, že je to další seriál, který se Netflixu zatraceně povedl!

V prvním díle se seznámíme se čtyřmi kluky, jsou ještě děti a musím říct, že zatracení nerdi. První epizoda mě zajula hned nazačátku, děsivá atmosféra a tajemno tě provází téměř po celou dobu. Prostě paráda.
Navíc tam hrají Dračí doupě, muheheh.


Prostě, hlavní hrdinové jsou sympaťáci, zápletka zmizeného chlapce a podivné mladé slečny vypadá také zajímavě a celková tajemná atmosféra je prostě poutavá. Už se těším na další díly! A co víc, druhá série je za dveřmi! Smějící se

"Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět."


Určitě seriál doporučuju! A pro ty, kteří rádi nějakou tu romanťárnu, ta se tam bohužel taky vyskytuje, ale ne v nějaké velké míře, naštěstí. No, nechci moc prozrazovat... :)

Co se týká herců, zatím jsou pro mě všichni novinkou, žádného z nich nepoznávám z nějakého jiného filmu či seriálu. Myslím, že stačí říct, že je to od Netflixu, což je záruka kvality!

91 % ... CSFD/ 97 % ... EDNA

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama