Srpen 2017

Stranger Things

31. srpna 2017 v 20:29 | - |  Filmy, seriály a tak dále

Začala jsem sledovat nový seriál - Stranger Things. Seriál mi doporučil mladší brácha, prý je supr. Zatím jsem viděla první díl a musím říct, že je to další seriál, který se Netflixu zatraceně povedl!

Co sleduju? Game of Thrones

31. srpna 2017 v 9:31 | - |  Filmy, seriály a tak dále
Momentálně není moc na co koukat. Holt, okurková sezóna. Zrovna čekám, až začnou všechny ty seriály, co mám rozkoukané, a že jich není zrovna málo! Arrow, The Flash, Gotham, My little pony, The Musketeers, Doctor Who, Sherlock a spousta dalších.

Mezi první seriál, který jsem začala vážně pravidelně sledovat, bych zařadila asi Game of Thrones. Ale pozor! Začala jsem s ním dřív, než to bylo populární!

Smráďa

30. srpna 2017 v 14:21 | - |  Myšky♥

Už to bude rok, co jsem si pořídila nového mazlíčka - bílou laboratorní myšku. Pojmenovala jsem ji Smráďa , protože docela smrdí, hlavně, když tě počůrá.

Zajímavé časy

30. srpna 2017 v 13:06 | - |  Co právě čtu

Pratchett je srdeční záležitost, což znamená, že většinou v rubrice budu psát jen o jeho knihách. Sem tam přelouskám i knihy od jiných autorů, ale momentálně jsem ráda, když si jednou za čas najdu chvíli na čtení a to se vždy vrhnu na Pratchetta!

Já a Slovensko

22. srpna 2017 v 9:55 | - |  Erasmus
Na stáž jsem se vydala i se třemi lidičkami v pondělí 18. 6. 2017. Jeli jsme autem, nebylo to daleko, přibližně 100 km, i přesto jsem si radši dala před cestou kinedryl.
Znala jsem se pouze s jednou z těch tří osob - s mou spolužačkou Lenkou. Chodily jsme spolu už na střední, kde jsme se spolu sem tam bavily, pozdravily, ale nějaké extra velké kámošky jsme zas nebyly. Na VOŠce se to změnilo, byly jsme na sobě docela "závislé", pomáhaly jsme si navzájem s učením a pomlouvaly ostatní spolužáky.
Zbylé dvě osoby byli již absolventi VOŠ. Byla jsem ráda, že se mi od nich podařily získat všechny studijní materiály, které během doby svého studia nasbírali. Určitě se budou hodit, mecheche.
Cílem naší cesty bylo město Martin. Ani jsem nevěděla, co od nového domova čekat. Na internetu jsem sice viděla pár obrázků, ale jsem od přírody lenoch, takže jediné, co jsem zjišťovala, bylo, zda se tam nachází něco jako mekáč a tak.

Já, povrchní slečna

17. srpna 2017 v 10:53 | - |  Tak různě
Dnes v práci jsem se docela nudila. Ta jedna milá dáma mě tu v kanceláři sice sem tam zaměstnala prácemi jako: dodělej tuhle fakturu, vytiskni tamto, založ to do fasciklu, omrkni rezervace a podobně, ale to byla vždy prácička na pár minut a pak zas nic.
Což není zas až tak úplně na škodu, projela jsem si facebook, zkontrolovala e-mail a četla nějaké příspěvky na mé oblíbené ajťácké stránce.

Rozbrečela jsem jednu milou dámu aneb byl to krušný den

16. srpna 2017 v 21:36 | - |  Tak různě
Dnes jsem měla krušný den! A rozbrečela jsem jednu milou dámu!

Byla jsem v práci, kde mě čekala hromada faktur. Ne, že by to bylo náročné je vypracovat, spíše únavné. Furt dokola počítat to samé, přepisovat to samé, kopírovat to samé, odškrtávat to samé, booože.
Na oběd byl smažák, to bylo fajn, jenže ten smažák byl s bramborovou kaší! Kdo to kdy viděl?! Tak jsem spapkala asi polovinu a nechala to tak. Ti Slováci jsou někdy švihlí, fakt.

Já chci být programátor!

16. srpna 2017 v 12:58 | -
Když jsem se v deváté třídě základní školy rozhodovala, jakou cestou se vydám dál, neměla jsem ani páru, co chci. Teda… Chtěla jsem se vyučit na servírku či kuchařku, ale s tím razantně nesouhlasila ředitelka a povolala si do školy mámu.
Kvůli tomu jsem nakonec skončila na Obchodní akademii. Vůbec jsem nevěděla, co tam dělám. Ale díky této škole jsem si nastavila nějaké ambice, dalo by se říci. Když se blížila maturita, docházelo mi, že tahle škola byla správnou volbou. Správným startem v mé budoucí kariéře. Nechci skončit někde za pultem jako prodavačka, nebo u pásu ve výrobě. Už bych ani tou servírkou být nechtěla.